ŞAMPİYON TAKIM, CUMHURİYET ALTINI İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kdz.Ereğli Belediye Meclisi yeni yılın ilk toplantısının ilk oturumu Belediye Başkanı Hüseyin Uysal başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Türkiye Şampiyonu olan Kdz.Ereğli Belediyesi Oturarak Voleybol Takımı sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirildi. Toplantıda ayrıca denetim komisyonu üyeleri belirlendi.

ŞAMPİYON TAKIM, CUMHURİYET ALTINI İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kdz.Ereğli Belediye Meclisi 2019 yılı Ocak ayı toplantısının ilk oturumu Atatürk Kültür Merkezinde Belediye Başkanı Hüseyin Uysal başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Hüseyin Uysal, toplantı öncesi meclis üyeleri, katılımcılar ve tüm Kdz.Ereğli halkının yeni yılını kutladı. Meclis gündemi gereğince, 2019 yılı için Meclis çalışma takvimi her ayın Çarşamba günü saat 10.00’da, meclis yıllık tatilinin ise Ağustos ayı olarak devam etmesi için karar alındı. 

DENETİM KOMİSYONU BELİRLENDİ

Meclis toplantısında 2019 yılı yerel seçim takvimine kadar görev yapacak denetim komisyonu üyeleri belirlendi. Gizli oyla yapılan seçim sonucunda AK Parti Grubundan Sezai Meriç, Turgay Aydın ve Hacı Mahmut Kırkpınar, CHP Grubundan ise Kemal Özer ve Fikret Fota denetim komisyonuna seçildiler.

ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübüne ayni ve nakdi yardım yapılmasınında onaylandığı toplantıda, Türkiye Şampiyonu olan Kdz.Ereğli Belediye Amatör Spor Kulübü Bedensel Engelliler Kategorisi Oturarak Voleybol Takımı sporcuları ödüllendirildi. 15 sporcuya birer tam cumhuriyet altını ödülü verilecek.

Kdz.Ereğli Belediye Meclisinin Ocak ayı 2. oturumu yarın sabah aynı yer ve saatte gerçekleştirilecek. 

YORUM EKLE

Kayseri Haber