Haberal'dan ZONGULDAK'a açıklama geldi...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, MHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan için ...

Haberal'dan ZONGULDAK'a açıklama geldi...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, MHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan için Aday geri çekme ya da aday kaydırma gibi savsatalar uydurmadır dedi.

Erkan Haberal yaptığı açıklamada : “Son günlerde yerel basında çıkan yanlış ve yanlı haberlerle ilgili açıklama yapmak gereği hâsıl olmuştur. Zira, yazılanların uzaktan ve yakından gerçeklerle alakası yoktur. Milliyetçi Hareket Partisi’nin belediye başkan adayı, Ülkücülüğüne şahit, adamlığına kefil olduğumuz Hamdi Ayan başkanımızdır. Hayatının her döneminde ülkücü şuurla yaşayıp partisine her kademede hizmet eden başkanımız inşallah belediye başkanlığı görevini de aynı idrak içerisinde gerçekleştirecektir. Bizim Sayın Hamdi Ayan başkanımızla hukukumuzu, ne konuştuğumuzu, ne planladığımızı anlayamayanlar sadece dedikodu üretip tezvirat bataklığında dolaşmak zorunda kalırlar. Buradan açıkça ifade ediyorum: Hiçbir pazarlık yoktur; her partinin kendi adayı vardır. Aday geri çekme ya da aday kaydırma gibi savsatalar uydurmadır. MHP genel merkezinde ve AK Parti Genel Merkezi’nde Zonguldak özelinde aday belirlemenin haricinde hiçbir gizli görüşme yapılmamıştır. ‘Cumhur İttifakı’nı oluşturan her iki partide aday tanıtım toplantılarını kamuoyuna açık olarak yaptığına göre Zonguldak’ta bu tür beyanlarla kamuoyunu meşgul etmek samimi olmadığı gibi art niyetlidir. Tanrı ‘Ne Mutlu Türküm’ diye haykıran Hamdi Ayan başkanımızı korusun, 31 Mart 2019 seçimlerinde zaferle taçlandırsın” dedi.

YORUM EKLE

Kayseri Haber