GÖZÜN AYDIN ZONGULDAK!..

Ali Uzun’un ismi son anda silindi… CHP’nin adayı Şenol Şanal

GÖZÜN AYDIN ZONGULDAK!..

CHP’nin günlerdir beklenen Zonguldak Belediye Başkan adayı sonunda kesinleşti. Gün içinde birçok yerel medya organında çıkan Harun Akın ismi, gündüz saatlerinde ertelemeli olarak başlayan MYK toplantısında Ali Uzun’a yönelirken sabaha kadar süren PM toplantısında isim Şenol Şanal olarak değişti. Bugün sabah saat 05.45 sularında biten PM toplantısında uzun süren tartışmalar toplantısında oy çokluğuyla Şenol Şanal Zonguldak Belediye Başkanlığı’na aday gösterildi. 

Parti içerisinde ise Ali Uzun yerine Şenol Şanal’ın gösterilmesi mutluluk yarattı. PM üyeleri ve basın mensupları dışında kimsenin alınmadığı PM toplantısı süresince parti genel merkezi önünde ise 4 adet ambulans bekletildi. Genel Merkez’den alınan bilgiye göre bazı Genel Merkez yöneticilerinin toplantıda çıkan tartışmalar sonrasında hastaneye kaldırıldığı bilgisine de ulaşıldı. 

Öte yandan Şenol Şanal, Zonguldak Belediye Başkan Yardımcısı görevindeyken 2017 yılı Temmuz ayında adı birçok kez yolsuzluk iddialarına karışan ve belediyede yaptığı şaibeler ve usulsüz doğrudan teminlerle o günden bugüne kadar kendini bir türlü temize çıkartamayan eski Başkan Muharrem Akdemir tarafından görevden alınmıştı.

Zonguldak Son Haber, Şenol Şanal'ın aday olduğunu dün akşam saat 16:50'de duyurmuştu...

(HABER: SERCAN YILDIRIM)

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 06:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
hayati sunar
hayati sunar - 4 yıl Önce

hayırlı olsun ömer selim alana chp büyük hata yaptı.. zonguldak da gitti elinden ben bir chp li olarak asla ve asla ne çalışırım neden etrafıma oy verdiririm.

Kayseri Haber