Cengiz Bank'tan Askeri Tepe çıkartması

CHP Kozlu Belediye Başkan Adayı Cengiz Bank, eşi Derya Bank ve CHP Kozlu İlçe Başkanı Seyfettin Ceylan ile kalabalık bir partili grup ile Askeri Tepe Mevkii'ni ziyaret etti.

Cengiz Bank'tan Askeri Tepe çıkartması

Daha önce esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren Cengiz Bank bu sefer de ev ev gezerek kendisini ve amaçlarını anlattı. Bu ziyaretlerinde yoğun bir ilgiye maruz kalan Bank'a vatandaşlar şikayetlerini ilettiler.

Bir vatandaşın Bank'ın elinden tutarak "bakın başkanım bu yol aylardır bitmedi. İş yerimizden çok belediyeye gider olduk. Kimse ilgilenmiyor. Biz oylarımızı hep mevcutlara vermiştik. Koskoca belediyeyi bitirdiler şu yolu bitiremediler. Sağdan soldan duyuyoruz belediyenin 300 milyona yakın borcu varmış. İnanılacak gibi değil. Geçenlerde haberlerde Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin 360 milyon civarı borcu olduğunu öğrendim. Yahu Kozlu Büyükşehir oldu da bizim mi haberimiz yok. Hani bana 300 milyonun harcandığı yeri gösterin. Bizim kapımıza asla gelmesinler. Başkan olduktan sonra bizi tanımayacak kişilerle bizim işimiz yok" demesi üzerine Bank, "Bizler de farkındayız. Kozlu'da yanlış giden işler var. Bizler bu yanlışı düzeltmeye adayız. Haktan hukuktan adaletten yanayız. Biz Kozlumuzu ve belediyemizi kurtarmaya geliyoruz" dedi.


Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 18:37
YORUM EKLE

Kayseri Haber