Ahmet Çolak KGD'de

Ahmet Çolak KGD’yi ziyaret etti: “Zonguldak Belediyesinin değişmesi lazım” dedi.

Ahmet Çolak KGD'de

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak İl Başkanı seçilen işadamı Ahmet Çolak bir dizi ziyaretlerde bulunmaya başladı.

BBP İl Başkanı Ahmet Çolak ve yönetim kurulu üyelerini KGD Dernek Başkanı Osman Sav ile Başkan Vekili Mustafa Emen karşıladı.

Çolak, Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) ziyaretinde de yaptığı konuşmasında çok çarpıcı açıklamalarda bulunarak 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere vurgu yaptı ve “Zonguldak Belediyesinin değişmesi lazım” dedi.

Ahmet Çolak devamla, “31 Mart’ta inşallah akıl hakim gelirde Zonguldak Belediyesinde değişiklik olur. Zonguldak Belediyesinin mutlaka değişmesi lazım. Yapılacak olan seçimde Belediyenin kazanılması için MHP’nin özveri göstermesi lazım. Bu konuda BBP olarak AK Parti-MHP il başkanları ile 15 gün içinde toplantı talep ederek bu konuyu detaylı olarak görüşmek istiyorum. İnşallah akıl hakim gelirde anlaşma sağlanır. Zonguldak hizmet anlamında çok gerilerde kalan bir ilimizdir ve artık Belediyenin değişme zamanı gelmiştir.” dedi.

YORUM EKLE

Kayseri Haber