Görenler tanıyamıyor!

Zonguldak’ın tanınmış ve sevilen esnaflarından, Korkmaz Mobilya’nın sahibi İsmail Korkmaz’ı bugünlerde görenler tanımakta güçlük çekiyorlar.

Görenler tanıyamıyor!

Zonguldak’ın tanınmış ve sevilen esnaflarından, Korkmaz Mobilya’nın sahibi İsmail Korkmaz’ı bugünlerde görenler tanımakta güçlük çekiyorlar.

3 AYDA TAM 22 KİLO!

O; Zonguldak’ın genç ve başarılı esnaflarından… Korkmaz Mobilya’nın sahibi İsmail Korkmaz, Başkent Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Lisans mezunu… Evli ve 1 çocuk babası…

Korkmaz, yaklaşık 3 ay önce fazla kilolarından kurtulup, zayıflamaya karar verdi. Ancak o; mide ameliyatı olmak veya bazı ilaçları denemek yerine en sağlıklı yoldan bu işi başardı.

Muhteşem değişimini Zonguldak Son Haber’e anlatan Korkmaz, tamamen spor ve diyetle zayıfladığını özellikle vurgularken şunları aktardı:

‘Yemek günde 1 öğün. Ara öğünlerde azar azar kuruyemiş tükettim. Öyle abur cubur, çikolata, pasta, kurabiye hiçbir şey yok. Yasak!

Ayrıca ne kadar diyet yaparsanız yapın sporsuz zayıflanamayacağına inananlardanım. Her gün en az on bin adım yürüdüm ve herhangi bir meşrubat da içmedim. Yalnızca su ve maden suyu. Ama zayıflama olayını önce kafasında bitirmeli insan. Ben önce aklıma koydum ve sonra faaliyete geçirdim. 3 ay boyunca bu diyeti ve spor aktivitesini bir gün bile bozmadım, aksatmadım. Karşılığında 3 ayda tam 22 kilo verdim.

Beni gören yakınlarım, tanıdıklarım şaşırıyorlar. Ameliyat olduğumu falan sanıyorlar. Ben öyle şeylere karşıyım. Diyet ve spordan başka hiçbir şeye gerek yok. Bir de irade tabi ki.

Şu an eski halimden daha mutluyum, memnunum ve sağlıklıyım.’

HABER: SERCAN YILDIRIM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zonguldaklı
Zonguldaklı - 4 yıl Önce

Mükemmel iradenizi tebrik ederim

Kayseri Haber