Polat, RAP müziğe damga vurmaya hazırlanıyor...

Polat, RAP müziğe damga vurmaya hazırlanıyor...

Polat, RAP müziğe damga vurmaya hazırlanıyor...

Zonguldak'ın yetiştirdiği RAP müzik sanatçısı Polat Demir, uzun uğraşlar sonucu ortaya koyduğu iki klip ile kendi alanında iyi yerlere gelmek istiyor.

Zonguldak doğumlu Polat, RAP müziğinin ilimizdeki iddialı müzisyenlerinden. Çektiği kliplerle iddiasını kanıtlayan Polat, Zonguldak'ın adını çok daha güzel platformlarda dile getirmeyi hedeflediğini söyleyedi ve başta ailesi olmak üzere tüm Zonguldaklılara sevgilerini iletti.

Polat Demir, kendisini şu şekilde tanımlıyor: 'RAP müzik yapmaya 2015 yıllının Mayıs ayında başladım. Zonguldak Endüstri Meslek Lisesi'nde okuyorum. Bir şeyi başarmak için peşinden koşmam gerektiğine, ona inanmam gerektiğine, bir şeyler kazanmak istiyorsanız da bir şeyler kaybetmek gerektiğine çok inandım. Çoğu zaman RAP denilince ,nsanlarda önyargı oluyor. İnsanlar önyargıyla yaklaşıyorlar. Ön yargı göstermeden önce bence o müzikte neler işleniyor, sözlerde neler geçiyor ona bakmalılar. Ben eserlerimde hep hayatımı anlatmaya çalıştım. Neler gördüm, neler yaşadım, çevremdekileri anlatmaya çalıştım. Bu da benim için artı puan. Çünkü içimde ne varsa hepsini bağırıp satırlarıma yazıyorum. Bu tarzım da benim ufkumu genişletiyor. Zonguldak'ta bu işi yapan bir çok kişi var. Bir tek ben değilim. Ben öyle desem diğer RAPPER arkadaşlarıma ayıp olur. Yapılan emekler gizlenmemeli.  Ailem, kameramanım bu işimde bana çok yardımcı oluyorlar. Onlara da saygılarımı iletiyorum. Bir işi yapmak istiyorsanız peşinden koşun. Bırakmayın. Yeni bir klibimiz için uğraştık. İnşallah emeklerimizin hakkını alacağız. Zonguldak için bir şeyler yapacağız. Zonguldak Son Haber aracılığıyla tüm sevdiklerime, beni takip edenlere ve en önemlisi aileme selamlarımı iletiyorum. Bizleri takipte kalın!

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 23:14
YORUM EKLE

Kayseri Haber