Kozlu 'DEĞİŞİM' istiyor...

CHP Kozlu Belediye Başkan Adayı Cengiz Bank bugün de yağmurlu havaya rağmen esnaf ziyaretlerine devam etti.

Kozlu 'DEĞİŞİM' istiyor...

Cengiz Bank, yanında eşi Derya Bank, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Agah Yazıcıoğlu, CHP Kozlu İlçe Başkanı Seyfi Ceylan, CHP İL Genel Meclisi Üyesi Dursun Dökmeci ve kalabalık bir partili ile birlikte gün boyu Kozlu esnaflarına ziyarette bulundu.

Esnaf ziyaretlerinde ilgi ile karşılanan Bank, "bizim sloganlarımızdan biri de 'Değişim İçin Cengiz Bank' sözüdür. Gezmiş olduğumuz esnafların da değişim istemesi, Kozlu'da artık şaibesiz, şeffaf bir belediye görmek istemeleri bizleri memnun etti. Esnafımızın bizlere verdiği destekten oldukça memnunuz. Bizlerin ortak paydası Kozlu'dur ve Kozlu sevgisidir. İnşallah Marttan sonra her şey daha güzel olacak. Halkımızın artık bir değişim istediğini ve değişimin adresi olarak da bizleri göstermesi bizleri memnun etmiştir." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cengizdemir
cengizdemir - 3 yıl Önce

işsizliknedeniylekozludakimsekalmadıyatırımyokesnafkirasınıveremezhalegeldiyeterartıkkozlumuzucanlandıralımhertaraftaevlerboşduruyorkirayaverecekkimseyokyazıkbuinsanlaracanlandıralımhepcebeindirmeyeliAllahaşkınabunuduyonyoksahakkımızıhelaletmiyoruzkusurabakmayıntuşlardasorunvarayırmıyor

Kayseri Haber