Zonguldak Arçelik Servisleri

Ülkemizin en gözde ve başarılı Beyaz Eşya üreticisi olarak hizmet veren Arçelik şirketi, çağın gereğine uygun ev ürünleri imal ediyor.

Zonguldak Arçelik Servisleri

Ülkemizin en gözde ve başarılı Beyaz Eşya üreticisi olarak hizmet veren Arçelik şirketi, çağın gereğine uygun ev ürünleri imal ediyor. Kullanıcı beklentisine göre ergonomik bir tasarım dili ile dizayn edilen cihazlar, imalat aşamasında teknolojinin getirdiği her türlü yenilikle üretiliyor. Yaygın bir pazarlama ağı ile Türkiye'nin her il ve ilçesine ulaştırılan cihazlar, yetkili satış mağazalarında teşhir ediliyor. Satın alma işleminden sonra belli bir garanti süresi ile evlerimize giren cihazlar, bu zaman zarfında arıza verirse, işini sağlam ve güvenilir yapan servis kadroları ile görüşmenizi öneriyoruz. ister garanti kapsamında olsun ister olmasın. Bozulan bütün cihazları aynı özen ve itina ile tamire alıyor. Garantili hizmet veren ekiplerimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Kullanıcılar için her zaman en iyi ve doğru olanı hayata geçirmeye özen gösteren teknicservis.com ailesi işinde tecrübeli servis kadrolarını seçerek hizmet ağına ekliyor. Bu sayede gün içinde meydana gelen Arçelik ev ürünü arızalarında sitemize giriş yaparak en elit kadrolara ait iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. Bu gözde servislerden biri olan Arçelik Başarılı Teknik Ekipleri uzun yıllar bu alanda çalışma yapan tecrübeli elemanlar tarafından idare ediliyor. Bunun yanı sıra düzenli bakım gerektiren Arçelik klima, kombi, termosifon ve şofben modelleri için de ekiplerimizle iletişime geçerek hak ettiğiniz kaliteli bakım ve onarım desteğini alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 22:33
YORUM EKLE

Kayseri Haber