Vatandaş 'TATİL' kararını daha erken bekliyor...

Zonguldak'ta dün öğlen saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı yüksek kesimlerin ardından kent merkezinde de etkisini gösterdi.

Vatandaş 'TATİL' kararını daha erken bekliyor...

Yaşanan bu gelişmenin ardından Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, bugün sabah saatlerinde okulların 1 gün süre ile tatil edildiğini duyurmuştu.

MAĞDUR OLAN VATANDAŞLAR VAR

Zonguldak'ta okulların tatil edilmesi öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı. Ancak tatil kararının sabah saatlerinde verilmiş olması yüzünden bir çok vatandaşta mağduriyet yaşadı.

Bazı vatandaşlar tatil kararını okul yolunda öğrendi.

KARAR VERİLECEKSE ERKEN VERİLSİN

Bu durumdan mağdur olan bazı veliler: 'Valimize duyarlılığı için teşekkür ediyoruz. Ancak tatil kararının daha erken verilmesini talep ediyoruz. Zira yola çıktık, okula ulaşmak isterken tatil kararını öğrendik' diyerek taleplerini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 17:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal osman
Kemal osman - 3 yıl Önce

Aynen katılıyoruz insanları magduretmeyin tatilse erken duyurulsun ikili eğitim süren okulları bilmiyorlar galiba saat 7 de okul için çocuklar yola çıkıyor acıklama yapmak bu kadar zormu

Kadir BALABAN
Kadir BALABAN - 3 yıl Önce

Yani karar verilecekse erkenden haber verilsin çocuklar sabahın 7sinde taşımalı eğitim ile eğitime gidiyor zor şartlar altında okula gidiyor okullar tatil deniliyor yazık değil mi masumlara.

Selma Öztürk
Selma Öztürk - 3 yıl Önce

Sayın valimiz biz sorumlu veliler olarak çocuklarımızı tam saatinde okula gönderiyoruz ne yazikki siz sorumlu bir vali olarak da çocuklar okula gidince tatil kararını uyanınca söylüyorsunuz buna siz zahmet etmeyin çocuklar bu sabah o karda gidip geldiler ve tatil olduğunu öğrendiler sizede çok teşekkür ederiz böyle sorumlu vali olduğunuz icin

Kayseri Haber