Uçmaya az kaldı...

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ile görüşme yaptı. Yavuzyılmaz Zonguldak Havalimanının iç hat seferlerine açılmasının ve havalimanının verimli kullanılmasındaki engellerin yavaş yavaş ortadan kalkacağını belirtti.

Yavuzyılmaz sosyal medya hesabından yaptı açıklamasında; “Zonguldak-Çaycuma Havaalanımızla ilgili olarak, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ile yaptığım bir dizi detaylı görüşmenin neticesinde:

Havaalanımızın iç hat seferlerine açılmasının ve verimli kullanılmasının önündeki engellerin çoğunun hemen önümüzdeki günlerde en hızlı şekilde kalkacağını, iyi bir planlama ve koordinasyonla havaalanı çevresinde ve bölgesinde önemli ölçüde bir istihdam sağlanacağını konuştuk. Bu güzel haberi size müjdelemek isterim. Emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ederim. Havaalanımız açılana kadar sürecin içinde mücadeleye devam edeceğim.” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 01:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan
Orhan - 2 yıl Önce

CHP demek herşey anlatıyor. Havalanı Havalanı olsa !! Çalışma sıfır !! Zonguldaka bakın çalışmaları görürsünüz. Belediye başkanı çalışacak yerine tavla oynuyor galiba. Yollara baktıgımazda insan kendini göçükte sanıyor. Çerve etraf çöp kokuyor !!! Hakkımız varsa haram olsun İNŞAALLAH

Memo
Memo - 2 yıl Önce

İse bakın chp milletvekilleri iktidar gibi çalışıyorlar

Kayseri Haber