Muhtarların isteğini reddetti...

Türkiye Muhtarlar Derneği Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu toplantısı dün gerçekleştirildi.

Muhtarların isteğini reddetti...

Başkan Şerafettin Nas önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş da eşlik etti. 

Toplantıda mahallelerde yaşanan sıkıntılar Vali Erdoğan Bektaş'a aktarıldı, çözüm önerileri üretildi.

Toplantının bir bölümünde ise bazı muhtarlar Vali Erdoğan Bektaş'a geçen sene muhtarlara yönelik düzenlenen Çanakkale gezisinin bu sene de tekralanmasını, bunun için yardım talebinde bulunduklarını belirttiler.

VALİ BEKTAŞ'TAN İBRETLİK CEVAP

Muhtarların bu taleplerini Vali Bektaş'a ileten Muhtarlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Şerafettin Nas ret cevabı aldı.

Bektaş cevabında: 'Garibanın paralarını bu iş için harcarsak Allaha nasıl hesap veririm? O parayı şehrin başka bir sorununu halletmek için kullanırız' dedi.

ÇINARTEPE MUHTARI ŞÜKRANLARINI SUNDU

Konuyu sosyal medya hesabından yaptığı fotoğraflı paylaşımla gündeme getiren Zonguldak'ın Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin şu açıklamaları yaptı:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali çoban
Ali çoban - 3 yıl Önce

Asma mahalle si goggol kuyu sokokta dogup buyudum asmada esnaf I'm kahve isletym yillarca issiz gezdim kacak ocaklarda calistim bu zamana kadar resmi kurumlarin kapisini hic calmadim bi beklentim olmadi ama ilk kez sayin valimizden gerekli makamlardan yinekendim icin deyil mahalle mizin cocuklari icin bir ricam olucak mahalle Mize bir cocuk parki istiyrz imkanim yok olsa kendim yapicam bu konuyla ilgilenirse minnet duyrm Ali çoban 05452386761

Ramazan pirecioglu
Ramazan pirecioglu - 3 yıl Önce

Zonguldakta kaçak komur ocaklarına muhtaç bırakılan insanların hakkini obur dünyada nasıl ödeyeceksiniz sayın vali bey

Kayseri Haber