Çolakoğlu'ndan Havalimanı Girişimi...

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu yaptığı bir dizi ziyaretler çerçevesinde Zonguldak Havalimanına İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı...

Çolakoğlu'ndan Havalimanı Girişimi...

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu yaptığı bir dizi ziyaretler çerçevesinde Zonguldak Havalimanına İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı ile temaslar gerçekleştirdi.

Milletvekili Çolakoğlu, Zonguldak Havalimanı Müdürü Hasan Özşahin ve ZONHAV Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kahya’dan bilgiler aldı. Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı havalimanına yaptıkları ziyareti sosyal medya hesabından paylaşarak şöyle konuştu; “Vekilimiz Ahmet Çolakoğlu ile birlikte Saltukova Havaalanına kurulacak ILS cihazı hakkında incelemelerde bulunduk.. Havaalanı Müdürü Hasan Özşahin ve Zonhav Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kahya ile görüş alışverişinde bulunduk.”

Öte yandan Zonguldak Havalimanında sadece yurt dışı tarifeli uçaklar uçarak uzun bir süreden bu yana iç hatlara kapalı olduğundan dolayı iç hat seferleri yapılamadığı, THY ile yapılan istişareler sonucunda bölgeye İLS cihazının kurulması için çalışmalar başlatılmıştı. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER