ÖLDÜ DİRİLDİ SONRA TEKRAR ÖLDÜ!

Amerikanın Nevada eyaletinde yaşayan Benjamin D. isimli bir kişi karşıdan karşıya geçmek isterken bir aracın kendisine çarması sonucu yaklaşık 10 metre aracın altında sürüklendi. Olayı gören çevredeki vatandaşlar hemen 911 arayarak kazayı sağlık ekiplerine bildirdi.

ÖLDÜ DİRİLDİ SONRA TEKRAR ÖLDÜ!

Amerikanın Nevada eyaletinde yaşayan Benjamin D. 45 isimli bir kişi karşıdan karşıya geçmek isterken bir aracın kendisine çarması sonucu yaklaşık 10 metre aracın altında sürüklendi. Olayı gören çevredeki vatandaşlar hemen 911 arayarak kazayı sağlık ekiplerine bildirdi.


Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin kontrolü sonrasında öldü denilerek  Nevada'da bir hastaneye kaldırılan Benjamin D. 45 orada da yapılan kontrol sonrasında tekrar öldü denilerek hastane morguna kaldırıldı. Yetkililerinin ailesine haber vermesi üzere hastaneye gelen aile yakınları teşhis ve cenaze işlemleri için morga indi. Ağlamaların ve bağırtıların arasında Cesedin olduğu morg kapağı açılınca  Ailesi aniden uyanan Benjamin D. 45 yaşadığını gördü. Paniğe kapılan Benjamin D. orada kalp krizi geçirek yaşamını gerçek anlamda yitirdi.

Büyük bir şok geçiren ailesi hastane yetkilileri hakkında soruşturma açılması için şikayette bulundu.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 09:32
YORUM EKLE

Kayseri Haber