GURBETTE ZONGULDAK İŞ DÜNYASI BÜYÜYOR

ZONSİAD Olağanüstü Genel Kurul’da Serkan Durmuş dönemi

GURBETTE ZONGULDAK İŞ DÜNYASI BÜYÜYOR

ZONSİAD yeni yönetim ve yeni hedeflerle büyüyorBursa Zonguldaklı Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği 1. Olağanüstü Genel Kurulu’nda seçilen ZONSİAD Başkanı Serkan Durmuş, “Bursa ve Zonguldak arasında köprü olacağız” dedi. 

Bursa’da yaşayan Zonguldaklıların bir yıl önce kurduğu Bursa Zonguldaklı Sanayici, İşadamları ve Yöneticileri Derneği 1. Olağanüstü Genel Kurulu’nu Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Yoğun katılımın yaşandığı genel kurula dernek üyelerinin yanı sıra AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zehra Sönmez, BTSO Meclis Başkan Vekili Murat Bayizit ve siyasi parti temsilcileri,ZONDEF Genel Başkan Yard Ziya Öncan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,ZONDEF Zonguldak Temsilcidi MHP Devrek Belediye Başkan Adayı Ahmet Akdemir ile birlikte Zonguldak ve Bursa’dan katılımcılar hazır bulundu.

Divan Başkanlığını Kemal Cömert’in yaptığı genel kurulda faaliyet raporu ve önceki dönem yönetimin ibrasının ardından yapılan oylamada üyelerin tamamının oyunu alan ZONSİAD Başkanı Serkan Durmuş, önceki dönem Başkan Erol Taşçı’dan görevi devraldı. Teşekkür konuşmasında yeni dönemle ilgili mesajlar veren Durmuş, şunları söyledi:

BURSA İÇİN ÜRETMEYE DEVAM

Yeni dönemde güçlü ve dinamik bir ekiple yola çıktık. Bursa’da 30 binden fazla Zonguldaklı hemşehrimiz var. Hepimiz Bursa’nın ve Türkiye’nin geleceği için üretmeye ve katma değer sağlamaya devam edeceğiz. Hedefimiz Bursa ve Zonguldak arasındaki ticari, kültürel ve sosyal bağları güçlendirmektir. Ayrıca çoğumuz gibi Bursa’ya üniversite öğrenimi için gelen Zonguldaklı gençlerimize sahip çıkarak kentimize ve ülkemize faydalı bireylerin yetişmesini sağlamaktır.” 

ZONSİAD YENİ YÖNETİMİ 

Genel kurulun ardından derneğe hizmet vermiş önceki dönem yönetime teşekkür plaketleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. ZONSİAD Başkanı Serkan Durmuş ile birlikte Tuncay Kiraz, Girol Kalaycı, Şenol Güney, Volkan Gör, Bülent Çalık ve Sadi Kayabaşı yeni yönetimde yer aldı. 

Ahmet ÇİMEN DEVREK


Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER