Devrek Belediyesi'nden rekor çalışma

DEVREK BELEDİYESİ SON 3 AYDA 1500 METRELİK YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMASI YAPTI

Devrek Belediyesi'nden rekor çalışma

Devrek Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü alt yapı çalışmalarıyla ilçenin daha güçlü ve sağlam bir alt yapıya kavuşmasını hedefliyor.
Alt yapı çalışmalarında Devrek’in geleceğini düşünerek hareket eden Devrek Belediyesi, kalıcı hizmetler yapıyor. İlçede yapılan önemli alt yapı yatırımlarından biri de yağmur suyu hattı çalışmaları. Devrek Belediyesi’ne bağlı ekipler yağmur suyu hattı bulunmayan bölgelerde yağmur suyu çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ekipler yaptıkları çalışmalarla ilçenin alt yapı eksiklerini tamamlıyor.  Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Karşıyaka Mahallesi Çomaklar Caddesi, Tabak Osman Sokak, Akbal Sokak,  Yeni Mahalle Çekeneciler ve Mekekler Sokak ile Sazlık Çayı Kümeevler Mevkii’nde yeni yapılan Atatürk İmam Hatip Ortaokulu, İmam Hatip Lisesi, Öğrenci Yurdu ile Devrek Şehir Stadının çevresinde yağmur suyu hattı çalışması yapıldı. Bu çalışmalarla birlikte Devrek Belediyesi tarafından son 3 aylık dönemde 1500 metrelik yağmur suyu hattı çalışması yapılarak ilçenin yağmur suyu ağı güçlendirildi.
BAŞKAN SEMERCİ, “BİR ŞEHİRDE ALT YAPI OLMADAN ÜST YAPI DÜŞÜNÜLEMEZ”
Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, “ Bir şehirde alt yapı olmadan üst yapı düşünülemez. Biz de yaptığımız çalışmalarla ilçemizi sağlam ve sorunsuz bir alt yapıya kavuşturuyoruz. Alt yapıda kalıcı hizmetler üretiyoruz. Yaptığımız çalışmalarla estetik, kullanışlı ve kalıcı bir üst yapı için sağlam bir alt yapı hazırlıyoruz. Son 3 aylık dönemde ekiplerimizce yağmur suyu hattı bulunmayan bölgelerde 1500 metrelik yağmur suyu hattı çalışması yapıldı. Alt yapı yenileme çalışmalarını tamamladığımız bölgelerde üst yapı yenileme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.  Çalışmalarımız şuanda Mekekler Sokak’ta sürüyor. Belediye olarak çalışmalarımızı titizlikle devam ediyoruz.  Ekiplerimiz yağmur-çamur demeden çalışmalarına ilçemizin muhtelif yerlerinde devam ediyor. Yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı ekiplerimizi kutluyorum. Bu çalışmalarımız esnasında yaşanan olumsuzluklara karşı gösterdikleri duyarlılık ve anlayıştan dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kıymetli hemşerilerimizden aldığımız güç ve destekle çıktığımız bu yolda, ilçemize hak ettiği hizmetleri sunabilmek için yaz-kış, gece-gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayretle ilk günkü hizmet aşkıyla daha yaşanabilir bir Devrek için çalışmalarımız aralıksız devam edecek  ” dedi.
 

YORUM EKLE

Kayseri Haber