Darısı tüm başkanların başına...

'Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, sosyal belediyecilik anlamında çağ atladık' dedi.

Darısı tüm başkanların başına...

Zonguldak'ın Devrek İlçesi Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, göreve geldiği günden bu güne kadar ortaya koyduğu başkanlık performansıyla Zonguldak ili ve ilçelerinde fark yarattı.

'Sosyal Belediyecilik' anlamında bir çok faaliyete imza atan Çetin Bozkurt, 7'den 70'e tüm Devreklilerin takdirini kazanmayı başardı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Bozkurt, bu faaliyetlerin devam edeceğinin sözünü verirken şu açıklamalarda bulundu:

"SOSYAL BELEDİYECİLİK anlamında 2.5 ayda çağ atladığımızı düşünüyorum.

Geçmişte yapılan hataların ve halkımızın alıştırıldığı, Devreklilerden kopuk yönetim anlayışının beraber oluşturabileceğimiz geleceğimiz için umutlanmama engel olmadığını seçimden önce vurgulamıştım. İktidar belediyesi olmazsa hizmet gelmez diyenlere her seferinde Çaycuma Belediyesini, Bülent Başkanımı örnek gösterdim. 2,5 aylık Belediye Başkanlığım süresince SOSYAL BELEDİYECİLİK anlayışımız ile başta çocukların ve siz değerli Devrek halkının yüzünü güldürmek için yaptığımız çalışmalar sayesinde Zonguldak ve çevresinde artık ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR BELEDİYE olduğumuzu çeşitli kaynaklardan duymanın mutluluğu içerisindeyim.

MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU AİLELER ve MUTLU bir DEVREK için çalışmalarımızın SİZLERİN DE GÖRÜŞLERİYLE, başkanlığım süresince devam edeceğinin sözünü veriyorum."

YORUM EKLE

Kayseri Haber