CHP'li Belediye Başkan Adayı'nın fırınına BASKIN gibi DENETİM!

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova ilçesinin CHP'li Başkan Adayı Alim Genç'in eşinin beldede işlettiği fırına baskında bulunuldu.

CHP'li Belediye Başkan Adayı'nın fırınına BASKIN gibi DENETİM!

Alim Genç konuyla ilgili yaptığı açıklamada eşine ait olan fırında denetimde bulunan İl Sosyal Güvenlik Kurumu görevlileri ve Jandarma eiplerinin adeta baskına gelir gibi denetime geldiklerini belirtirken şunları kaydetti:

'ASİLLER İDARE, ACİZLER ŞİKAYET, BASİTLER İSE İFTİRA EDERLER...

Beş yıldır başarı ile çalıştırdığımız eşime ait ekmek fırınımıza dün gece saatlerinde İl Sosyal Güvenlik Kurumu görevlileri ve jandarma ekipleri ile tıpkı baskına gelir gibi denetime gelinmiştir. Bu güne kadar yapılan tüm denetimlerden alnımızın akıyla geçtiğimiz ve evraklarımızdaki eksiksizlik, işimizdeki dürüstlüğümüz çevremizce bilinmektedir. Saltukova tarihinin en büyük denetimini, devlete olan tüm yükümlülüklerimizi yerine getirdiğimiz tespit edilerek başarı ile geçirmiş bulunmaktayız. Alnımız ak, başımız diktir. 
Çıktığımız bu yolda baskı politikalarına yenilmeyeceğiz. Siz değerli halkımıza dürüstlük ve başarı ile hizmet etmeye devam edeceğiz.'

YORUM EKLE

Kayseri Haber