Zonguldak'ta VAHŞİ cinayet!

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında boşanmış olduğu eşinin Ankara'ya gidiyorum diyerek evden ayrıldığını ve bir daha kendisinden haber alamadığını söyleyerek...

Zonguldak'ta VAHŞİ cinayet!

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında boşanmış olduğu eşinin Ankara'ya gidiyorum diyerek evden ayrıldığını ve bir daha kendisinden haber alamadığını söyleyerek Zonguldak Karaelmas Polis Merkezine başvuran M.B.'nin eski eşini öldürdüğü ortaya çıktı.

Konuyla ilgili Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü tarafından şu açıklama yapıldı:

'07.08.2018 tarihinde Karaelmas Polis Merkezine başvuran M.B. (41) yakın zamanda boşanmış olduğu karısı D. Ç.’nin(40)  03.08.2018 günü “Ankara iline gidiyorum” diyerek evden ayrıldığını ve bir daha kendisinden haber alamadığını beyan ederek kayıp başvurusunda bulunmuştur.

Asayiş Şube Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalarda Kayıp D.Ç.'nin öldürülmüş olabileceği hususunda bir takım emareler elde edilmesi üzerine Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Cinayet Büro Amirliğimizce yürütülen soruşturma sonucunda; 

09.04.2019 tarihinde 

Kayıp başvurusunda bulunan M.B. ve M.B.’nin aile bireylerinden H.V.(40) Y.B.(68), T.B.(22) ve G.B.(19) isimli şahıslar Yenice İlçesi Ibrıcak Köyü’nde gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilmiştir. 


Yapılan tahkikatta kayıp başvurusunda bulunan M.B.’nin boşandığı eşi D.Ç’yi kendisini aldatması sebebiyle 03.08.2018 günü Gökçebey-Yenice yolu üstünde bulunan Kabalaklı Mevkiinde ormanlık alana götürdüğü ve burada bıçaklamak suretiyle öldürdüğü, cesedi ise olay yerinde bıraktığı anlaşılmış olup; olay yerinde yapılan incelemede cesede ait bulgular elde edilmiştir. 

Şüpheliler 11.04.2019 günü mevcutlu olarak Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilecektir.'

YORUM EKLE

Kayseri Haber