Zonguldak'da 20 yaşındaki genç uyuşturucu komasına girdi

Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nde baygınlık geçiren A.Ö.'yü görenler sağlık ekipleri ve polise haber verdi. Polislerin müdahalesiyle kendisine gelen A.Ö.'ye

Zonguldak'da 20 yaşındaki genç uyuşturucu komasına girdi

Zonguldak Uyuşturucudan Bayılan Genç Hastaneye Kaldırıldı. Ereğli İlçesi'nde, iddiaya göre uyuşturucu kullandıktan sonra baygınlık geçiren 20 yaşındaki A.Ö., hastaneye kaldırıldı.

Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nde baygınlık geçiren A.Ö.'yü görenler sağlık ekipleri ve polise haber verdi. Polislerin müdahalesiyle kendisine gelen A.Ö.'ye daha sonra gelen sağlık ekipleri müdahale etti. A.Ö., yarı baygın halde ambulansa götürülerek Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Uyuşturucu kullandığı iddia edilen A.Ö., 10 gün önce de aynı nedenle sokakta baygınlık geçirmiş, düşüp yaralanınca hastaneye kaldırılmış, tedavisinden sonra taburu edilmişti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hakan Çamoğlu
Ali KESKİN - 2 gün önce

Bozuk saat doğruyu gösterdi..

Hakan Çamoğlu
Serkan YILDIRIM - 2 gün önce

Ortadoğu'da dengeler çok hızlı değişiyor. Bu yüzden de dost, düşman kavramı günden güne değişebiliyor. Türkiye'nin Avrupaya karşı yabancılaşması da buradan kaynaklanıyor. Eğer ABD Türkiye'ye gereken önemi vermezse, siyasiler de doğu ile yani Rusya ile yakınlaşmaya başlayacak. Bunu gören Avrupa'da Türkiye'nin değerini anlayacak..

Hakan Çamoğlu
Ayşegül DEĞERLİ - 2 gün önce

İki büyük devletten birini tercih ettiğimiz sürece sürekli kullanılacağız. Birini seçersek diğeri tarafından zarar göreceğiz. Çözüm olarak bizim de büyük devlet olmamız lazım.


SIRADAKİ HABER