Pompalı tüfekle dükkan bastı

Olay, Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’ndeki giyim mağazasında meydana geldi. Şizofreni hastası olduğu iddia edilen Muzaffer K., iddiaya göre dün alışveriş yapmak istediği mağazada çalışanlarla bilinmeyen bir nedenle tartıştı.

Pompalı tüfekle dükkan bastı

Zonguldak'ta çalışanlarıyla tartıştığı mağazayı pompalı tüfekle bastı

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde 29 yaşındaki Muzaffer K., dün çalışanlar ile tartıştığı mağazaya bugün pompalı tüfekle giderek etrafa 4 el ateş etti. Mağazada büyük panik yaşanırken, ölen ve yaralanan olmadı. Muzaffer K., polis tarafından gözaltına alındı

Olay, Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’ndeki giyim mağazasında meydana geldi. Şizofreni  hastası olduğu iddia edilen Muzaffer K., iddiaya göre dün alışveriş yapmak istediği mağazada çalışanlarla bilinmeyen bir nedenle tartıştı.

POMPALI TÜFEKLE MAĞAZAYI BASTI

Tartışmanın büyümesi üzerine Muzaffer K. ve çalışanlar birbirlerinden şikayetçi oldu, karakola giderek ifade verdiler.
Muzaffer K., bugün pompalı tüfekle aynı mağazaya giderek havaya ve etrafa 4 el ateş etti. Büyük panik yaşayan çalışanlardan bir kısmı dışarıya kaçarken, bir kısmı içeride kaldı.


Çevredekilerin haber vermesi üzerine polis ekipleri geldi. Muzaffer K., polisin ’teslim ol’ çağrısı üzerine direnmeden elindeki silahı bıraktı. Polisin yere yatırarak ellerini kelepçelediği Muzaffer K., gözaltına alındı. Muzaffer K., İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

YARALANAN OLMADI

Sağlık ekiplerinin mağazada yaptığı kontrolde yaralanan olmadığı belirlendi. Olay yeri inceleme ekipleri, mağazada inceleme yaparken soruşturma başlatıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hakan Çamoğlu
Ali KESKİN - 2 gün önce

Bozuk saat doğruyu gösterdi..

Hakan Çamoğlu
Serkan YILDIRIM - 2 gün önce

Ortadoğu'da dengeler çok hızlı değişiyor. Bu yüzden de dost, düşman kavramı günden güne değişebiliyor. Türkiye'nin Avrupaya karşı yabancılaşması da buradan kaynaklanıyor. Eğer ABD Türkiye'ye gereken önemi vermezse, siyasiler de doğu ile yani Rusya ile yakınlaşmaya başlayacak. Bunu gören Avrupa'da Türkiye'nin değerini anlayacak..

Hakan Çamoğlu
Ayşegül DEĞERLİ - 2 gün önce

İki büyük devletten birini tercih ettiğimiz sürece sürekli kullanılacağız. Birini seçersek diğeri tarafından zarar göreceğiz. Çözüm olarak bizim de büyük devlet olmamız lazım.


SIRADAKİ HABER