O isim aday oluyor...

2014 Yerel seçimlerinde başka partiden seçilemeyeceği için CHP’ye transfer olup CHP’den aday olduğu iddia edilen...

O isim aday oluyor...
banner170

2019 31 Mart seçimleri için CHP’de CHP’li üyelerin takdiri olan ‘önseçimi’ kabul etmeyen Arslankılıç CHP’den yeniden aday gösterildi. CHP’nin uzun yıllar neferliğini yapan Erdinç Kargidan ise CHP’li üyelere güvenmiş ve önseçimi desteklemişti. Tüm bunlara rağmen Kargidan partisinden aday gösterilmedi.

Parti içerisinde konuşulan konularda ise Erdinç Kargidan’ın bağımsız yada herhangi bir partiden aday olması durumda Ali Aslankılıç yerine çoğu CHP’lilerin oylarını kesin olarak alacağı düşünülmekte. Kargidan’ın aday olup CHP’nin oylarını alması durumunda ise Aslankılıç’ın seçimi kazanamayacağı kesin olarak düşünülüyor. Kargidan saflarından edinilen bilgilere göre Kargidan bu hafta içi adaylığını ilan edecek.

Kariyer Medya’nın edindiği bilgilere göre Kargidan kendisine gösterilen teveccühe kayıtsız kalmayacak ve önümüzdeki hafta içi Kilimli Belediye Başkan adaylığını ilan edecek.
Kargidan’ın bağımsız mı yoksa farklı bir partiden mı adaylığını açıklayacağı ise gizemini koruyor. (KAYNAK: KARİYER MEDYA)

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2018, 23:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER