Kravatını tak. 2 bin kişiyle gel!

Bir yerel gazetede çıkan AK Parti ilçe belediye başkan adayları arasında adı başkan adayı olarak gösterilen Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz,...

Kravatını tak. 2 bin kişiyle gel!
banner170

Bir yerel gazetede çıkan AK Parti ilçe belediye başkan adayları arasında adı başkan adayı olarak gösterilen Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, hayatının şokunu yaşadı. Tebrikleri kabul eden, hatta tüm belediye personeline cep telefonundan mesaj attırarak pazar günü Site Spor Salonu’nda yapılacak aday tanıtım törenine zorunlu katılım çağrısı yapan Başkan Kerim Yılmaz, törene otobüs kaldıracaktı.  


ADAY OLMADIĞINI MEDYADAN ÖĞRENDİ


Adaylığına kesin gözüyle bakılan Kerim Yılmaz’ın yaşadığı şokun arkasında İl Başkanı Zeki Tosun’un sarfettiği sözler olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre, AKP İl Başkanı Zeki Tosun, son gün Kerim Yılmaz’ı arayarak, “Başkan adayımız  sensin. Kıravatını tak 2 bin kişiyle gel” diyerek tebrik etti. Bu telefon üzerine Kerim Yılmaz, pazar günü yapılacak aday tanıtım töreni için hazırlıklaraına başladı. Ancak bir kaç saat sonra gelen başka bir haberle adeta yıkıldı. Zeki Tosun’un Kerim Yılmaz’a yaşattığı tarihi şokun seçimlere nasıl yansıyacağı merak ediliyor.

(HALKIN SESİ GAZETESİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER