Kilimli'de işler değişiyor!..

Zonguldak'ın Kilimli ilçesi belediye başkanlığına Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday adayı olmuştu... Ancak CHP, mevcut başkan Ali Arslankılıç'ı aday...

Kilimli'de işler değişiyor!..
banner170

Zonguldak'ın Kilimli ilçesi belediye başkanlığına Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday adayı olmuştu... Ancak CHP, mevcut başkan Ali Arslankılıç'ı aday gösterince Erdinç Kargidan gibi bir potansiyeli kaybetmişti...

Bundan yaklaşık 2 ay önce ZonguldakSonHaber.net 'te kaleme alınan yazıda bu durumdan söz edilmiş, Kargidan'ın bağımsız ya da başka bir partiden aday olması durumunda Kilimli'de işlerin karışacağı, seçimlerin muhteşem bir çekişmeye sahne olacağı belirtilmişti.

Aynı yazıda, bu durumun gerçekleşmesiyle Kargidan'ın seçimlerde 'ANAHTAR' pozisyonunda olacağı yazılmıştı.

KARGİDAN İYİ PARTİ'YE GEÇTİ, ANKARA'NIN KARARI BEKLENİYOR

Kargidan'a yakın bir isim bugün Zonguldak Son Haber'e yaptığı açıklamada; daha önce İYİ PARTİ'ye üye olan Kargidan'ın Kilimli Belediye Başkan Adaylığı için başvuru yaptığını, Ankara'nın vereceği kararın beklendiğini belirtti.

Yaşanan bu gelişme sonrası Erdinç Kargidan'ın İYİ Parti Kilimli Belediye Başkan Adayı olmasına kesin gözüyle bakılırken, Kilimli'de Altın Anahtar Kargidan'ın seçimlere girmesiyle büyük bir yarışa sahne olunacağı bekleniyor.

ZONGULDAK SON HABER

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER