İnsanın sorası geliyor..!

Aylardır süren Aday belirleme sürecinde eski il başkanın ile Ankara’da çalıştın da olmadı mı, o kadar “gittin geldin” de beceremedin mi acaba?...

İnsanın sorası geliyor..!
banner170

Aylardır süren Aday belirleme sürecinde eski il başkanın ile Ankara’da çalıştın da olmadı mı, o kadar “gittin geldin” de beceremedin mi acaba?

Anketleri manipüle ettiniz de yetmedi mi? Eski başkanlar birlik istiyor deyip bir “grup” algısı yaratmaya çalıştınız da mı olmadı heyhat? Gelen heyetin yanına kendi “soktuğunuz tayfalar” ile de mi çözemediniz işi?

Genel merkeze aday adayları ile ilgili olmadık dosya, mektup, fax çektirdiniz de genel merkeze “yediremediniz” mi? Ondan mı bu son dakika bel altı işleri?

Yoksa senin ve şürekânın desteklediği “aday adayı olmayan ama aday olmak için her şeyi yapan zat-ı muhterem” Ankara’da bir kapıya gitti de içeri giremeyip durumun olumsuzluğunu görünce sana gücendiğin bir şey mi dedi, tehdit mi edildin… Diye sorarlar. Aman başkan..!

Hatta fazlasını da sorarlar! Sen kimin uşağısın (çocuğusun) falan derler ağırına gider… Durdun durdun da genel merkezde çöpe giden anketleri bugün neden kamunun önüne taşıdın diye merak ediyor insanlar..!

Anketlerden o çıktı bu çıktı! Bugüne kadar durdun da bugün “sen nereden çıktın” diye de sorarlar adama… Sen sordurma başkan… Biz sormadık ama sen yanıtla istersen..! İnsan üzülüyor bu kadar çal’ış çal’ış bir türlü becereme…

****Basında çıkan haberlere karşı okurumuzdan gelen metni yayınlıyoruz.****

(KAYNAK-İNANIŞ GAZETESİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER