CENGİZ BANK'A BÜYÜK İLGİ

CHP Kozlu Belediye Başkan Adayı Cengiz Bank bugün de Kozlu Sanayi Sitesi Esnafını ziyaret etti.

CENGİZ BANK'A BÜYÜK İLGİ
banner170

Beraberinde CHP Kozlu İlçe Başkanı Seyfi Ceylan ve kalabalık bir partili grupla sanayi sitesi esnaflarını ziyaret eden Cengiz Bank'a ilgi büyüktü.

Sanayi Sitesi'nin sorunlarını da dinleyen Cengiz Bank, "esnafımızın burada çok büyük sıkıntıları var. Zaten ekonomik sıkıntılar almış başını gidiyor ayrıca bazı iş yerlerinin neredeyse yıkılacak kadar hasarlı olması gerçekten çok üzücü. Bu işe esnaf da mağdur edilmeden çözüm bulmak lazım. Bildiğim kadarıyla Kozlu'da kalıcı bir araç muayene istasyonu için yer talebi var. Bu konu bir an önce halledilmeli ve esnafımız biraz daha nefes almalı. 31 Mart'tan sonra belediye başkanlık seçimini kazandıktan sonra ilk yapacağımız öncelikli işlerden biri Kozlu'ya ekonomik anlamda artı değer sağlayacak atılımların önünü açmak olacak. Mutlu Kozlu için mutlu esnaf olmazsa olmazlardandır" dedi.

Cengiz Bank yol boyunca sanayi esnafının ilgi göstermesinden mutlu olduğunu da belirterek "halkımız değişim istiyor. Kozlu'ya gerçekten hizmet verecek kişileri gerekli yerlerde görmek istiyor. Bunu bir kez daha burada anlamış olduk" dedi. Cengiz Bank cuma günü de çarşı esnafına ziyaretlerine devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER