KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee

TE Bilişim
Ferhat TEKİN
 
Haber Müdürü / News Director
Sahibi / Grantee
Ferhat TEKİN 
ferhat_rascal@hotmail.com

 
Haber Editörleri / News Editors
Gamze BURUK
gamze@zonguldaksonhaber.net
AYŞE CAN
ayse@zonguldaksonhaber.net
Osman YILMAZ
osman@zonguldaksonhaber.net
 
Yasin YAVUZ
yasin.y@zonguldaksonhaber.net
 
Spor Editörü/Sports Editor
Abdullah ÇETİN
spor@zonguldaksonhaber.net
Gece Editörü/Night Shift Editor
Mehmet GÜL
gece@zonguldaksonhaber.net
Hukuk Danışmanı/Jurisconsult
Ahmet TOMBALAK
hukuk@zonguldaksonhaber.net
Halkla İlişkiler/Public Relations
Duygu GÜL
duygu@zonguldaksonhaber.net
Reklam Müdürü/Adverrising Manager

 
Kamil DURMAZ
reklam@zonguldaksonhaber.net
Mali Müşavir/Financial Advisor
Faruk KARAKURT
İletişim/e-mail/Contact
bilgi@zonguldaksonhaber.net
Yazılım /Software
TE Bilişim Haber Yazılımı
http://www.tebilisim.com

 
 
Yer Sağlayıcı/Location Provider
TE Bilişim İnternet Hizmetleri

Bu haber sitesinde yapılan haberlerin - içeriklerin kesinlikle TE Bilişim Haber Yazılımı ve Yer Sağlayıcı ile alakası yoktur. Yapılan içerikler ve haberler tamamen Künye kısmında yazılan ve iletişim bilgilerinin olduğu kişi - kişiler tarafından düzenlenip yapılmaktadır. 

SAYGILARIMIZLA

Adres/Adress

Göktürk / Kemerburgaz /İSTANBUL

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
zonguldaksonhaber.net yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
zonguldaksonhaber.net harici linklerin sorumluluğunu almaz
 
Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2014 zonguldaksonhaber.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları zonguldaksonhaber.net
'e aittir.zonguldaksonhaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar zonguldaksonhaber.net'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
zonguldaksonhaber.net'deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.zonguldaksonhaber.net
 hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law(for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the zonguldaksonhaber.net However,sometimes the zonguldaksonhaber.net uses third parties to process your information.

zonguldaksonhaber.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the zonguldaksonhaber.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the zonguldaksonhaber.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the zonguldaksonhaber.net and its services. When you use zonguldaksonhaber.net
online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the zonguldaksonhaber.net cookies section of our full Privacy Policy.