Zonguldak'ta çok güzel işler de oluyor...

Zonguldak Hayvan Hakları Platformundan örnek davranış. 

Zonguldak'ta çok güzel işler de oluyor...
banner170

700 TL’ye 200 adet bez torba yaptıran platform tanesini 20 TL’den satarak Zonguldak İl Özel İdaresi sokak hayvanları bakım evine kulübe yaptırmayı planlıyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Bakım evimize el birliğiyle kulübe yaptırmak için yeni bir projeye bugün itibariyle başlamış bulunuyoruz. 700 tl’ye 200 adet bez torba bastırdık . Tanesini 20 tl’den satacağımız bu bez torbaları Allah’ın izniyle bitirebilirsek 3300 tl elde edecek ve bakım evimize bu paranın tamamıyla yaptırabildiğimiz kadar (8 10 adet arası) kulübe yaptıracağız. Daha önceki projelerimizde olduğu gibi yine şeffaflığa önem veriyoruz. Bez torbalarımızdan alan herkesin ismini not alacak ve duyuracağız. Zonguldak’ta yaşayıp bez torba almak isteyenler bizimle irtibata geçerse çok memnun oluruz.Hedefimiz Şubat ayı sonuna kadar bez torbaları eritip Mart ortası gibi bakım evimize kulübeleri teslim etmek.

Sizler de çalışmamıza destek vermek, bakımevi canlarımızın birer kulübeye kavuşmasına vesile olmak istemez misiniz? Proje Başlangıç Tarihi: 22.01.2019 Projenin Planlanan Bitiş Tarihi: 28.02.2019 Bakımevine Kulübelerin Planlanan Teslim Tarihi: 15.03.2019 Proje bitiminde basınla da projemiz paylaşılacaktır” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER