Yeğenini öldürüp parçalara ayırdı

Ankara’da kendisine şantaj yaparak para istediğini iddia ettiği yeğenini öldürerek cesedini parçalayıp farklı noktalara atan şahıs, yakalanarak tutuklandı.

Yeğenini öldürüp parçalara ayırdı

Ankara’da kendisine şantaj yaparak para istediğini iddia ettiği yeğenini öldürerek cesedini parçalayıp farklı noktalara atan şahıs, yakalanarak tutuklandı.

Olay, 10 Temmuz Pazartesi günü Altındağ’da meydana geldi. İddiaya göre, bir süre önce Batman’daki kanlılarından kaçarak Ankara’ya yerleşen Sami Y.’nin (43) Karapürçek’teki dönerci dükkanına gelen yeğeni Süleyman Ö., kendisine şantaj yaparak para istedi.

Sinirlenen Sami Y., yeğenini başından silahla vurarak öldürdü. Süleyman Ö.’nün cesedinden kurtulmak için kan donduran bir plan yapan Sami Y., başı döner bıçağıyla keserek bir kovaya koydu ve içini betonla doldurdu. Kol ve bacakları da gövdeden ayıran zanlı, cesedi parçalar halinde aracının bagajına yerleştirdi. Zanlı, C.K. isimli kadınla birlikte cesedin parçalarını Ankara’nın çeşitli yerlerine bıraktı. Maktulün başı Ovacık’taki bataklık alana, kol ve bacaklarının bulunduğu torba Kuzey Çevre Yolu kenarındaki boş araziye, gövde ise oradan 1 kilometre uzaklıktaki boş araziye atıldı.

Eşinden haber alamayan A.Ö., polise kayıp ihbarında bulundu. Polis ekipleri, cesedin bulunan parçalarını A.Ö.’ye teşhis ettirdi. Süleyman Ö.’nün en son Sami Y.’nin dükkanında görüldüğünü tespit eden polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarının görüntülerini incelemeye aldı.

Gözaltına alınan Sami Y., yeğenini öldürdüğünü itiraf ederek, cesedin kafasını attığı yeri söyledi. Bölgede arama çalışması başlatan dalgıç polisler, kesik kafayı buldu. Çıkartıldığı mahkemece tutuklanan Sami Y. Sincan Cezaevi’ne konulurken, C.K. adli kontrolle serbest bırakıldı.

KAYNAK İHA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hakan Çamoğlu
Ali KESKİN - 2 gün önce

Bozuk saat doğruyu gösterdi..

Hakan Çamoğlu
Serkan YILDIRIM - 2 gün önce

Ortadoğu'da dengeler çok hızlı değişiyor. Bu yüzden de dost, düşman kavramı günden güne değişebiliyor. Türkiye'nin Avrupaya karşı yabancılaşması da buradan kaynaklanıyor. Eğer ABD Türkiye'ye gereken önemi vermezse, siyasiler de doğu ile yani Rusya ile yakınlaşmaya başlayacak. Bunu gören Avrupa'da Türkiye'nin değerini anlayacak..

Hakan Çamoğlu
Ayşegül DEĞERLİ - 2 gün önce

İki büyük devletten birini tercih ettiğimiz sürece sürekli kullanılacağız. Birini seçersek diğeri tarafından zarar göreceğiz. Çözüm olarak bizim de büyük devlet olmamız lazım.


SIRADAKİ HABER