İşte detaylar...

Zonguldak merkezli 5 ilde FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik düzenlenen kripto FETÖ operasyonunda 6 şüpheli gözaltına alındı. 

İşte detaylar...

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY'nin Türk Silahlı Kuvvetleri yapılanmasına yönelik soruşturmada 'ardışık arama ve kripto şifreleme' yöntemlerini kullandıkları iddia edilen şüphelilere yönelik eş zamanlı operasyon düzenlendi. KOM ekiplerince Zonguldak merkezli Şanlıurfa, Giresun, Kocaeli ve İstanbul illerinde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda 6 şüpheli gözaltına alındı. 
Şüphelilerin aralarında 2 muvazzaf asker, KHK ile ihraç edilen 3 askeri öğrenci ve Bylock kullanıcısı mahrem imamın olduğu öğrenildi. Operasyon kapsamında bilgisayar ve dokümanlara da el konuldu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerif Cihan
Şerif Cihan - 10 ay Önce

Diğer yerel adaylarda olduğu gibi, Aysel ablayı da, ricasi üzerine bu şekilde çizerek sayfamda paylaştım. Ayrım yapmadan, daha önce de sırasıyla millet vekilliğine, belediye başkanlığına ve muhtarlık secimlerine aday olan kişileri de, onlarca kere cizdim, cizmeye devam ediyorum...Yani bu çizim ilk değil! Düzeltme adına bu yorumu yazma gereği duydum..Saygılarımla..

Ayşegül Madenci
Ayşegül Madenci - 10 ay Önce

Öncelikle çok geçmiş olsun rabbim şifasını versin inşAllah bende gönüllüyüm kan grubum A RH + no 05455305716

SIRADAKİ HABER